Dlaczego my

DLACZEGO MY?

Ponieważ nasza wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem w poligrafii, połączonym z pasją i otwartością na nowe rozwiązania i innowacyjne technologie, pozwala sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Oferujemy kompleksową obsługę poligraficzną, od momentu konsultacji, przez złożenie zamówienia aż po najwyższej jakości druk i precyzyjne wykończenie.

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Lata praktyki, tysiące zrealizowanych projektów, setki zadowolonych z obsługi Klientów – zarówno indywidualnych jak i komercyjnych – dają nam solidne podstawy do nazywania się Specjalistami, oraz gwarantują, że każda praca, której się podejmiemy, zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. W drukarni WALLSTORY przywiązujemy dużą wagę do jakości obsługi i stale poszerzamy zakres działalności, wprowadzając do naszej oferty coraz to nowe produkty i usługi. Do każdego zamówienia podchodzimy z należytą dbałością, co może potwierdzić stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów.

OFERTA

Możliwości wykorzystania zarówno druku cyfrowego jak i offsetowego, a także zaplecze introligatorskie, którym dysponujemy, pozwalają nam oferować Państwu szeroki wachlarz produktów i usług: wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, teczki i papier firmowy, katalogi, zaproszenia, banery, tablice, rollupy, fototapety; przyjmujemy zlecenia na stojaki, ścianki wystawiennicze, wydruki na szkle, naklejki na zamówienie… Nie ograniczamy się tylko do produktów – oferujemy też usługi, min. oklejanie pojazdów, profesjonalny montaż naklejek ściennych i fototapet samoprzylepnych, wieszanie banerów i plakatów, wycinanie z folii, frezowanie 3D.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS…

… bo wiemy, że jest on na wagę złota. Nie boimy się wyzwań, a zlecenia – jeśli jest taka potrzeba – realizujemy naprawdę ekspresowo, nie przestając przykładać przy tym wagi do najwyższej jakości wykonania.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Brak Ci doświadczenia i nie jesteś pewien, jakie materiały powinieneś zastosować lub które rozwiązanie wybrać, aby było dla Ciebie bardziej korzystne? Potrzebujesz wskazówki, jak odpowiednio przygotować zamówienie do druku? Służymy zarówno profesjonalnym doradztwem, jak i oferujemy pomoc tam, gdzie jest ona konieczna. Każdy problem staramy się rozwiązać tak, aby efekt był z korzyścią dla Klienta, wskazując rozwiązania najskuteczniejsze, a przy tym najbardziej ekonomiczne.

PROJEKTY GRAFICZNE

Masz pomysł, brakuje Ci profesjonalnego projektu? Nie musisz szukać daleko – drukarnia WALLSTORY w Warszawie to miejsce, w którym potrafimy zaprojektować zarówno małą wizytówkę jak i kilkustronicowy folder, niebanalną witrynę lub skuteczne logo – wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a my się tym zajmiemy. Projektujemy także naklejki ścienne, banery reklamowe i plakaty na zamówienie.

WYCENY

Każde zlecenie w drukarni WALLSTORY wyceniamy w sposób indywidualny. Kalkulację cenową wykonujemy na podstawie zapytania mailowego i tą samą drogą w ciągu 30 minut wysyłamy wycenę*. *Ceny, które podajemy, są cenami netto.